خدمات خرده فروشی

خدمات خرده فروشی

بیش از 100 برند از ما خدمات خرده‌فروشی دریافت کرده‌اند؛ خدماتی سراسری با 2000 نفر نیروی آموزش دیده وبومی.

خدمات ریتیل شامل تعدادی از اصیل‌ترین شیوه‌های ترویج است که همواره با ایده‌های جدید رشد می‌کند. ما کار خود را در آژانس «طرح ایده» با تکیه بر توان بالا در ارائه خدمات خرده‌فروشی آغاز کردیم و در این سال‌ها بر توان و تجربه‌مان افزوده‌ایم. امروز آژانس «طرح ایده» با 2000 نفر نیروی جوان، آموزش دیده، کارآمد و بومی در تهران و 28 استان دیگر ایران، به ارائۀ خدمات خرده‌فروشی مشغول است و بیش از 100 برند معروف داخلی و خارجی از ما خدمات خرده‌فروشی دریافت کرده‌اند. ما با جسارت ادعا می‌کنیم که بااعتبارترین و تخصصی‌ترین آژانس در زمینۀ تمام خدمات خرده‌فروشی از قبیل: سمپلینگ و پروموشن، چيدمان تجارى كالا، تبلیغات در نقطه فروش و برگزاری مهمانى‌های سازمانی هستیم.

سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن، به عنوان رسانه‌‌ای پویا و زنده، عامل ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین برند و مشتریانش است. در سال‌های اخیر، این رسانه به عنوان یکی از کارآمدترین رسانه‌های تبلیغاتی در کشورهای پیشرفته مورد توجه قرار گرفته است. تیم عملیاتی ما از نیروهای جوان، آموزش دیده و با تجربه تشکیل شده و توانایی اجرای پروژه‌های مختلف سمپلینگ و پروموشن را در نقاط مختلف ایران دارد. ما با آگاهی از ویژگی‌های فرهنگی هر شهر و با استفاده از نیروهای بومی، پروژه‌های ترویج و فروش شما را به بهترین شکل ممکن به نتیجه می‌رسانیم. با هشت سال سابقۀ موفق، تجربۀ کار با برترین برندها و حضور نیروهای آموزش دیده و متخصص در مراکز استان‌ها، می‌توانیم پروژه‌های شما را به نتیجۀ مطلوب برسانیم. همچنین، با همکاری مجتمع فنی تهران و با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی نیروهای اجرایی، دوره‌های آموزشی سمپلینگ و پروموشن را در سراسر کشور برگزار می‌کنیم.

در ادامه می‌توانید تعدادی از پروژه‌های سمپلینگ و پروموشن «طرح ایده» را مشاهده کنید؛ با کلیک روی هر تصویر، به صفحۀ آن پروژه خواهید رفت:

برای آشنایی بیشتر، می‌توانید فایل رزومۀ خدمات خرده فروشی «طرح ایده» را دانلود کنید:

 

دانلود رزومۀ خدمات خرده فروشی

تبلیغات در نقطه فروش

اصلی‌ترین مأموریت تبلیغات در نقطۀ فروش، جلب توجه و نگاه مخاطبان، با استفاده از اقلام مختلف تبلیغاتی نظیر آویزهای سقفی، استیکر، برچسب‌ها، نصب تلویزیون و ... است. اما ما به این اقلام از پیش ساخته شده محدود نیستیم، در آژانس «طرح-ایده» می‌توانیم با توجه به سفارش شما و بر اساس شرایط و محل فروش، اقلام جدیدی را  طراحی، تولید و مستقر کنیم.

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود