بازاریابی تجربی

بازاریابی تجربی

بازاریابی تجربی بین برند و مشتری، تعاملی واقعی بر مبنای احترام متقابل، همدلی و انتخاب برقرار می‌کند و خدمات آژانس تبلیغاتی طرح ایده در این حوزه شامل کمپین‌ها و رویدادهای خلاق است...

همۀ ما حتماً چند باری، طعم شیوه‌های مرسوم بازاریابی را چشیده‌ایم. معمولاً مفهوم بازاریابی چنین تداعی تلخی برای اکثر افراد دارد: کسی می‌خواهد ما را مجبور کند چیزی که لازم نداریم را بر خلاف میل‌مان بخریم! شاید اگر از ابتدا و پیش از هرچیز هدف‌مان ایجاد ارتباط همدلانه باشد دیگر کسی احساس نکند از رفتارهای بازاریابان در هچل افتاده. این ادعایی است که بازاریابی تجربی دارد و بر اساس راهکارهایی که معرفی کرده، می‌شود چنین انتظاری را هم ازش داشت. بازاریابی تجربی می‌خواهد بین برند و مشتری تعاملی واقعی برقرار شود، بر مبنای احترام متقابل، همدلی و انتخاب. در بستر چنین ارتباطاتی، مشتریان می‌توانند تجربه‌هایی شخصی از برند پیدا ‌کنند، از وفاداری فراتر بروند، آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند و به همکاران برند تبدیل ‌شوند. در آژانس تبلیغاتی طرح ایده برای رسیدن به چنین ارتباطاتی، بازاریابی تجربی را به کار گرفته‌ایم و کمپین‌ها و رویدادهای خلاق را طراحی، اجرا و ارزیابی می‌کنیم؛ کمپین‌هایی که کارشان برقراری تعاملی صمیمانه و ماندگار بین برندها و مشتریانشان است.

کمپین‌های تجربی

کمپین‌های تجربی، رویدادهایی هستند که محصولات و خدمات یک برند را زنده، از نزدیک و با خلاقیت به مخاطبان معرفی می‌کنند. مخاطبان در این کمپین‌ها، محصولات و خدمات برند را تجربه خواهند کرد تا این تجربۀ خوب‌ را به شیوۀ منحصربه‌فرد خودشان برای همه نقل کنند.
ما، با کنکاش در لایه‌های زیرین هویت و تصویر برند و با به کارگیری امکانات و تجربیات‌مان درحوزۀ بازاریابی تجربی، کمپین‌های تجربی را شکل می‌دهیم تا بتوانیم افکار، احساسات، آرزوها و خواسته‌های مشتریان را تحریک کنیم و پیام کمپین را به طور اثربخش به آنها برسانیم.

رویدادهای خلاق

توجه به المان‌ها، چیدمان و زمان‌بندی دقیق برنامه‌های یک رویداد، شرط لازم برای برگزاری هر رویدادی است. «طرح-ایده» با دقت در جزئیات، بررسی سناریوهای مختلف و استفاده از خلاقیت، به خلق رویدادهایی متفاوت می‌پردازد. رویدادی که حواس پنج‌گانۀ مخاطبان را درگیر کند و خاطرۀ خوشش تا مدت‌ها در ذهن‌شان ماندگار بماند.

برگزاری مهمانی‌های شرکتی

سازمان‌ها به بهانه‌های مختلفی از قبیل روزهای جهانی، جشن سالگرد تأسیس، گردهمایی بازنشستگان و ... مهمانی‌های داخلی برگزار می‌کنند. این مهمانی‌ها با رویدادهای خلاق فرق می‌کنند و برنامه و شیوۀ برگزاری متفاوتی را می‌طلبند.

در آژانس «طرح ایده» همۀ کارهایی که برای برگزاری فوق‌العادۀ یک مهمانی سازمانی نیاز است انجام می‌شود؛ از انتخاب، اجاره و آماده‌سازی محل مراسم، تا دعوت مهمانان و تمام امور مربوط به برگزاری و تشریفات. ما همه چیز را طوری پیش می‌بریم که در انتهای کار، مهمان و میزبان، از حضور در چنین مراسمی احساس رضایت و افتخار داشته باشند.

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود