بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

ما خدمات و محصولات از پیش آماده‌ای نداریم! همه چیز از ابتدا و متناسب با نیازها و اهداف برند شما خلق می‌شود.

امروز دیگر کسی نیست که بخواهد برای شما از اهمیت حضور در فضای دیجیتال بگوید. در عوض، همه‌جا صداهای بلند و آهسته‌ای می‌شنوید که خدمات و توانایی‌های دیجیتال خود را معرفی می‌کنند. ما در واحد بازاریابی دیجیتال «طرح ایده» اهداف شما را می‌شنویم، نیازهای برندتان را درک می‌کنیم و راه‌کارهای مناسب را ارائه می‌دهیم. مانند یک هم‌تیمی دلسوز، برای رسیدن برندتان به جایگاهی ارزشمند می‌جنگیم. انواع خدماتی که می‌توانید از بازاریابی دیجیتال آژانس «طرح ایده» انتظار داشته باشید:

کمپین‌های تعاملی

مشتریان و مخاطبان بالقوه، بهترین سفیران برای برند شما هستند؛ بهتر از سلبریتی‌ها و حتی اینفلونسرها! حرف‌های این سفیران، باورپذیرتر است؛ چون از باورشان می‌گویند و از تجربۀ منحصر به فرد خود در استفاده از محصولات یا خدمات شما. آژانس «طرح-ایده» با هشت سال سابقۀ موفق در اجرای کمپین‌های تعاملی، تجربیات ارزشمندی را در ارتباط رودررو با مشتریان به دست آورده است. این تجربیات در کنار فرصت‌های موجود در فضای دیجیتال، امکان برپایی موفق‌ترین کمپین‌های تعاملی را برای برند شما فراهم می‌کند.

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

رسانه‌های دیجیتال می‌توانند ارتباط مستقیم شما را با طیف گسترده‌ای از مشتریان و مخاطبان بالقوه فراهم کنند. در این ارتباط است که می‌توانید از ارزش‌هایتان بگویید، محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و از مشتریان‌تان بازخورد بگیرید. هزینه‌هایی که در این حوزه صرف می‌کنید، به دارایی‌های ناملموس شما اضافه خواهد شد؛ بنابراین لازم است که برنامه‌ای منسجم، ایده‌هایی دست اول و تیم اجرایی توانمندی داشته باشید. برای حضوری چشمگیر و اثرگذار در این فضا، همراه شما هستیم.

برنامه‌ریزی و خرید رسانه

ما صاحب رسانه نیستیم! خوب یا بد، این مسئله به ما کمک می‌کند تا مشاوری بی‌طرف در امر خرید جایگاه‌های تبلیغات دیجیتال باشیم. شناخت ما از انواع جایگاه‌های تبلیغاتی و رسانه‌های مختلف، می‌تواند به شما کمک کند تا بودجۀ تبلیغاتی خود را به صورت بهینه هزینه کنید. نیت و تعهد ما، خرید مناسب‌ترین جایگاه‌ها با بهترین قیمت برای شماست. در پایان هر کمپین نیز، گزارشی کامل همراه با جزئیات از میزان اثرگذاری کمپین ارائه خواهیم کرد.

کمپین‎های ویروسی

مهم‌ترین مأموریت هر کمپین ویروسی، رساندن پیامی خاص از برند، به تعداد زیادی از مخاطبان است. در سال‌های اخیر، تمایل بیشتری از سمت برندها برای اجرای چنین کمپین‌هایی نشان داده شده است. کمپین‌هایی که اگر بگیرند، تا مدت‌ها برند را سر زبان‌ها می‌اندازند و باعث سرافرازی مدیران برند و تیم تبلیغاتی می‌شوند. اما برندهای موفق در این حوزه چه می‌کنند؟ سناریوی کمپین را چطور طراحی می‌کنند؟ پیام خود را با چه ایده‌ای منتقل می‌کنند؟ رسانه‌ها را چطور درگیر این کمپین‌ها می‌کنند؟ ما در «طرح و ایده» پاسخ این سوالات را متناسب با برند و پیام شما می‌دهیم.

طراحی و توسعه

یک وب‌سایت یا اپلیکیشن بد، همیشه هزینه‌بر و دردسر ساز است؛ هم تصویر نامناسبی از برند می‌سازد، هم بار اضافه‌ای است بر دوش آن! اما یک محصول دیجیتال، برای خوب بودن، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؛ «داشتن استراتژی» «همسو با الگوهای طراحی روز» «کاربردپذیر» و «سورس کد استاندارد». در طرح-ایده، قواعد و امکانات لازم را برای خلق خروجی‌هایی متمایز به کار می‌گیریم، تا دارایی ارزشمندی در فضای دیجیتال داشته باشید.

مشاوره

مدیر عامل، مدیر اجرایی، مدیر برند، مدیر بازاریابی یا تبلیغات؛ جایگاه شما هر کدام که باشد، هدفی جز موفقیت برندتان ندارید. اگر برای رسیدن به این هدف، به همراهی و مشاورۀ افرادی کاردان نیاز داشتید، با همۀ دانش و تجربه‌مان کنار شما خواهیم بود؛ تا برای چالش‌های پیش روی خود در بازاریابی دیجیتال، راه‌کارهای کاربردی و درستی دریافت کنید.

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود