خدمات خرده فروشی

خدمات خرده فروشی

بیش از 100 برند از آژانس تبلیغاتی طرح ایده خدمات خرده‌فروشی دریافت کرده‌اند؛ خدماتی سراسری با 2000 نفر نیروی جوان، آموزش دیده، کارآمد و بومی در تهران و 28 استان دیگر ایران، به ارائۀ خدمات خرده‌فروشی مشغول است و...

خدمات ریتیل شامل تعدادی از اصیل‌ترین شیوه‌های ترویج است که همواره با ایده‌های جدید رشد می‌کند. ما کار خود را در آژانس «طرح ایده» با تکیه بر توان بالا در ارائه خدمات خرده‌فروشی آغاز کردیم و در این سال‌ها بر توان و تجربه‌مان افزوده‌ایم. امروز آژانس «طرح ایده» با 2000 نفر نیروی جوان، آموزش دیده، کارآمد و بومی در تهران و 28 استان دیگر ایران، به ارائۀ خدمات خرده‌فروشی مشغول است و بیش از 100 برند معروف داخلی و خارجی از ما خدمات خرده‌فروشی دریافت کرده‌اند. ما با جسارت ادعا می‌کنیم که بااعتبارترین و تخصصی‌ترین آژانس در زمینۀ تمام خدمات خرده‌فروشی از قبیل: سمپلینگ و پروموشن، چيدمان تجارى كالا، تبلیغات در نقطه فروش و برگزاری مهمانى‌های سازمانی هستیم.

Online Sampling - سمپلینگ آنلاین

Online Sampling, Smart Solution

 

 

سمپلینگ و طرح ایده


ما در طرح ایده با 9 سال سابقه تخصصی در تبلیغات BTL، یکی از پیشتازان عرصه سمپلینگ و پروموشن نمونه محصولات برندها هستیم. مشتریان ما برندهایی هستند که بر سطح بالاتری از ارتباط با مخاطب تمرکز می‌کنند و کیفیت بالا در اجرا و استفاده بهینه بودجه برای آن‌ها اهمیت دارد.  ماموریت ما خلق تجارب ناب از برند برای مخاطبین آن‌هاست. چشم انداز ما در طرح ایده در سال 1400، رهبری بازار BTL ایران از لحاظ سهم بازار ، تنوع خدمات و تعداد مشتریان  است.

 

آنلاین سمپلینگ، برای اولین بار در ایران


آنلاین سمپلینگ یک سرویس سمپلینگ کاملا تارگت محور است که برای اولین بار در ایران توسط آژانس طرح ایده به صاحبان برند معرفی می‌شود. 
 آنلاین سمپلینگ ابزاری مناسب برای تمامی برندهایی است که نیازمند سمپلینگ نمونه محصولات خود هستند و تارگت محور بودن این روند و هم چنین صرف اثر بخش بودجه برای آن ها حائز اهمیت است. آنلاین سمپلینگ در نهایت پس از آنالیز دقیق مخاطبان هدف، استراتژی ارسال هوشمندی را جهت ارسال نمونه محصولات برندها در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر ارائه می‌دهد. 
ما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی جهت ارائه سرویس آنلاین سمپلینگ با برترین فروشگاه‌های اینترنتی در تعامل هستیم و بر اساس شناخت کاملی که از مشتریان و ویژگی های منحصر به فرد هر سایت داریم سمپل محصولات برندها را داخل بسته‌های خرید مشتریان آن‌ها ارسال می‌کنیم. به گونه‌ای که سمپل‌ها دقیقا در دست مخاطب اصلی برند قرار گیرند و هیچ نمونه محصولی توسط فردی غیر از مخاطب خود دریافت نشود.
متخصصان ما در واحد آنلاین سمپلینگ محصولات برندها و مخاطبان آن‌ها را آنالیز نموده و تمامی این اطلاعات را در قالب نرم افزاری هوشمند طراحی کرده‌اند. پس از تجزیه و تحلیل، ویژگی‌های مخاطبین هدف از نرم افزار مربوطه خروجی گرفته می‌شود و براساس آن نمونه محصولات برندها درون بسته‌های خرید اینترنتی که ویژگی‌های مرتبط با سمپل مورد نظر را دارند به عنوان هدیه رایگان برند برای مخاطبین ارسال خواهد شد.


چرا آنلاین سمپلینگ؟


آنلاین سمپلینگ یک سرویس سمپلینگ کاملا فیلتر شده هست یعنی برندها می‌توانند جامعه مخاطبان هدف رو براساس فیلترهای مدنظرشون انتخاب و نمونه‌های محصول رو فقط و فقط برای اون‌ها ارسال کنند. علاوه بر این، این سرویس باعث می‌شود که نمونه‌های محصول در زمان درست خودشون به دست مخاطب برسد، یعنی درست زمانی که فرد در منزل یا محل کارش حضور دارد و خرید اینترنتی خودش رو دریافت نموده است. از طرفی دریافت این هدیه در کنار خرید اینترنتی باعث شگفت زدگی مخاطبین هدف نیز می ‌شود. از همین الان می‌توان چهره شگفت زده مخاطبین رو تجسم کرد.
آنلاین سمپلینگ سرویس جدید ما در آژانس طرح ایده هست و ما آمادگی لازم را جهت ارائه این سرویس به صاحبان محترم برند در بالاترین سطح کیفیت و اجرا دارا هستیم.


کافی است امتحان کنید!

 

مشاهده پروپوزال Online Sampling

سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن، به عنوان رسانه‌‌ای پویا و زنده، عامل ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین برند و مشتریانش است. در سال‌های اخیر، این رسانه به عنوان یکی از کارآمدترین رسانه‌های تبلیغاتی در کشورهای پیشرفته مورد توجه قرار گرفته است. تیم عملیاتی ما از نیروهای جوان، آموزش دیده و با تجربه تشکیل شده و توانایی اجرای پروژه‌های مختلف سمپلینگ و پروموشن را در نقاط مختلف ایران دارد. ما با آگاهی از ویژگی‌های فرهنگی هر شهر و با استفاده از نیروهای بومی، پروژه‌های ترویج و فروش شما را به بهترین شکل ممکن به نتیجه می‌رسانیم. با هشت سال سابقۀ موفق، تجربۀ کار با برترین برندها و حضور نیروهای آموزش دیده و متخصص در مراکز استان‌ها، می‌توانیم پروژه‌های شما را به نتیجۀ مطلوب برسانیم. همچنین، با همکاری مجتمع فنی تهران و با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی نیروهای اجرایی، دوره‌های آموزشی سمپلینگ و پروموشن را در سراسر کشور برگزار می‌کنیم.

در ادامه می‌توانید تعدادی از پروژه‌های سمپلینگ و پروموشن «طرح ایده» را مشاهده کنید؛ با کلیک روی هر تصویر، به صفحۀ آن پروژه خواهید رفت:

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود