سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن

رایج ترین و قدیمی ترین خدمت BTL، سمپلینگ و پروموشن است که امروزه به عنوان رسانه‌‌ای پویا و زنده، عامل ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین برند و مشتریانش است.

در سال‌های اخیر، این رسانه به عنوان یکی از کارآمدترین رسانه‌های تبلیغاتی در کشورهای پیشرفته مورد توجه قرار گرفته است. تیم عملیاتی ما از نیروهای جوان، آموزش دیده و با تجربه تشکیل شده و توانایی اجرای پروژه‌های مختلف سمپلینگ و پروموشن را در سراسر ایران دارد. ما با آگاهی از ویژگی‌های فرهنگی هر شهر و با استفاده از نیروهای بومی، پروژه‌های ترویج و فروش شما را به بهترین شکل ممکن به نتیجه می‌رسانیم. ما سه خدمت متفاوت در این قسمت ارائه میدهیم. سمپلینگ و پروموشن / سمپلینگ پلاس / سمپلینگ هوشمند سمپلینگ و پروموشن این سرویس توسط نیروهاى آموزش دیده جهت پروموشن محصول اجرا میگردد که نمونه هاى محصول را بر اساس سناریو مورد نظر برند در اختیار مخاطبان هدف قرار میدهند و باعث برقراری ارتباط موثر و تعامل اثربخش با آنها میشوند. سمپلینگ پلاس نیروهاى سمپلر در سرویس سمپلینگ پلاس به لحاظ فیلترینگ موجود، تعداد نفرات محدودى را تشکیل میدهند. نیروهاى سمپلینگ پلاس به دلیل برترى در نوع بیان و برخورد با مخاطبان، دریافت دستورالعمل هاى ویژه در اجرا، ظاهر فردى، نحوه اجراى فرایند سمپلینگ و همچنین آموزش های ویژه ای که گذرانده اند، از خروجى بالاترى نسبت به سایر سمپلرها برخوردار هستند و میزان اثربخشى پروژه ها را به میزان چشمگیری افزایش میدهند. سمپلینگ هوشمند در سمپلینگ هوشمند ما به سراغ مشتریان در نقاطی به جز نقاط فروش میرویم و با سوپرایز کردن مخاطب به ارائه سمپل و توضیحات میپردازیم. این روش باعث ارتباط بهتر مخاطب به برند و گرفتن سهم ذهنی میگردد. هر جا که مخاطب شما حضور دارد مکان فعالیت ما است مانند دانشگاه، فرودگاه، باشگاه و ...

سمپلینگ و پروموشن

این سرویس توسط نیروهاى آموزش دیده جهت پروموشن محصول اجرا میگردد که نمونه هاى محصول را بر اساس سناریو مورد نظر برند در اختیار مخاطبان هدف قرار میدهند  و باعث برقراری ارتباط موثر و تعامل اثربخش با آنها میشوند.

سمپلینگ پلاس

سمپلینگ و پروموشن، به عنوان رسانه‌‌ای پویا و زنده، عامل ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین برند و مشتریانش است. در سال‌های اخیر، این رسانه به عنوان یکی از کارآمدترین رسانه‌های تبلیغاتی در کشورهای پیشرفته مورد توجه قرار گرفته است. تیم عملیاتی ما از نیروهای جوان، آموزش دیده و با تجربه تشکیل شده و توانایی اجرای پروژه‌های مختلف سمپلینگ و پروموشن را در نقاط مختلف ایران دارد. ما با آگاهی از ویژگی‌های فرهنگی هر شهر و با استفاده از نیروهای بومی، پروژه‌های ترویج و فروش شما را به بهترین شکل ممکن به نتیجه می‌رسانیم. با هشت سال سابقۀ موفق، تجربۀ کار با برترین برندها و حضور نیروهای آموزش دیده و متخصص در مراکز استان‌ها، می‌توانیم پروژه‌های شما را به نتیجۀ مطلوب برسانیم. همچنین، با همکاری مجتمع فنی تهران و با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی نیروهای اجرایی، دوره‌های آموزشی سمپلینگ و پروموشن را در سراسر کشور برگزار می‌کنیم.

در ادامه می‌توانید تعدادی از پروژه‌های سمپلینگ و پروموشن «طرح ایده» را مشاهده کنید؛ با کلیک روی هر تصویر، به صفحۀ آن پروژه خواهید رفت:

سمپلینگ هوشمند

در سمپلینگ هوشمند ما به سراغ مشتریان در نقاطی به جز نقاط فروش میرویم و با سوپرایز کردن مخاطب به ارائه سمپل و توضیحات میپردازیم. این روش باعث ارتباط بهتر مخاطب به برند و گرفتن سهم ذهنی میگردد.

در سمپلینگ هوشمند ما به سراغ مشتریان در نقاطی به جز نقاط فروش میرویم و با سوپرایز کردن مخاطب به ارائه سمپل و توضیحات میپردازیم. این روش باعث ارتباط بهتر مخاطب به برند و گرفتن سهم ذهنی میگردد.

هر جا که مخاطب شما حضور دارد مکان فعالیت ما است مانند دانشگاه، فرودگاه، باشگاه و ...

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود