کمپین BTL

کمپین BTL

ما خالق این ترکیب کلمه و معنا دهنده آن هسنیم.

همه ما در صنعت تبلیغات ATL با واژه های کمپین ، استراتژی ، کانسپت و مدیا آشنا هستیم و همه روزه با آن درگیر هستیم. اما در تبلیغات BTL رسم بر این بود که پروژه از سوی کارفرما تعریف و به آژانس های BTL اعلام میشد. ما از سال 97 با طراحی واحد های استراتژی و طراحی کمپین های BTL به آژانس خود و تمرکز بر مسئله برند و گرفتن بریف مسیر تازه ای را به صنعت اضافه کردیم و کمپین های BTL را با طراحی استراتژی و کانسپت و استفاده از تمامی مدیا موجود مانند سمپلینگ های ثابت و خلاق، انواع POSM، مرچند دایزینگ، رودشو، ایونت و گوریلا مارکتینگ زیر یک چتر و بنا به نیاز برند طراحی و اجرا نمودیم.

برگزاری مهمانی‌های شرکتی

سازمان‌ها به بهانه‌های مختلفی از قبیل روزهای جهانی، جشن سالگرد تأسیس، گردهمایی بازنشستگان و ... مهمانی‌های داخلی برگزار می‌کنند. این مهمانی‌ها با رویدادهای خلاق فرق می‌کنند و برنامه و شیوۀ برگزاری متفاوتی را می‌طلبند.

در آژانس «طرح ایده» همۀ کارهایی که برای برگزاری فوق‌العادۀ یک مهمانی سازمانی نیاز است انجام می‌شود؛ از انتخاب، اجاره و آماده‌سازی محل مراسم، تا دعوت مهمانان و تمام امور مربوط به برگزاری و تشریفات. ما همه چیز را طوری پیش می‌بریم که در انتهای کار، مهمان و میزبان، از حضور در چنین مراسمی احساس رضایت و افتخار داشته باشند.

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود