POSM

POSM

POSM دقیقا در نقاط فروش با مخاطب تعامل برقرار می نمایند

داشتن اطلاعات دقیق و بروز فرصت‌های جدید برای کسب و کار خلق می‌کند و مزیت رقابتی چشمگیری ایجاد می‌کند. ما در آژانس تبلیغاتی طرح ایده داده‌های مورد نیاز شما را با استفاده از دانش تخصصى، ابزار مناسب و نيروهاى متخصص، فراهم می‌کنیم...

اسمارت شلف

اسمارت شلف راه حل برقراری ارتباط تعاملی در نقطه فروش

برقراری ارتباط موثر با مخاطبان مهمترین نیاز یک برند است. چاشنی خلاقیت می تواند در شکل گیری و ماندگاری این ارتباط نقش بسزایی داشته باشد.

آژانس طرح ایده به عنوان اولین و تنها ارایه دهنده محصولات ارتباطی خلاق در نقطه فروش، همواره تلاش کرده است با معرفی به روزترین ابزار خلاق در این زمینه نیاز برندها را مرتفع سازد. برقراری ارتباط موثر با مخاطبان مهمترین نیاز یک برند است. چاشنی خلاقیت می تواند در شکل گیری و ماندگاری این ارتباط نقش پررنگی را بازی کند.

آژآنس طرح ایده که افتخار «اولین و تنهاترین ارایه دهنده محصولات ارتباطی خلاق» را در کارنامه خود دارد،  همیشه سعی کرده است با آگاهی از نیاز مشتریان راه کارهای هوشمندانه و خلاقی را ارایه نماید.

شلف هوشمند، یک ربات حساس به حرکت است که می تواند با به حرکت درآودن محصول شما بر روی شلف های فروشگاهی، نظر مشتریان را به خود جلب کند. علاوه بر امکان حرکت، صدا و نور هم دو بازوی قدرتمند دیگر این محصول برای جذب حداکثری مخاطبان و تشویق آنها برای خرید محصولات مورد نظر شما هستند.

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود