کمپین مایع لباسشویی پرسیل

کمپین پرسیل، در اسفند سال 95 اجرا شد و هدفش، افزایش آگاهی در مورد محصول «مایع لباسشویی مشکی» بود. مخاطب این کمپین، گروهی از جامعه است که در مورد شرایط زندگی‌اش دقت به خرج می‌دهد و با همین دقت نظر، دنبال راه‌حل‌هایی برای رفع دغدغه‌های روزمرۀ خود است. ما می‌توانستیم با این گروه در سینماها و باشگاه‌های ورزشی به صورت مستقیم ارتباط داشته باشیم و برای آن‌ها توضیح دهیم که مایع پرسیل، چگونه می‌تواند به آن‌ها در شست‌وشوی لباس‌های تیره کمک کند.

در سینماها، به این صورت عمل شد که پیش از ورود مخاطبان به سالن، به آن‌ها فلایری داده می‌شد. فلایر، از سورپرایزی صحبت می‌کرد که در سالن منتظر مخاطبان بود. داخل سالن، نمونه‌ محصول به صورت یک هدیه، در دستۀ صندلی‌ها قرار داده شده بود. با تکمیل شدن ظرفیت سالن، آگهی پرسیل روی پرده پخش می‌شد. بنابراین مخاطب به صورت مرحله به مرحله با محصول و ویژگی‌های آن آشنا می‌شد.

در باشگاه‌های ورزشی، با قرار دادن وابلر روی در کمدها در رختکن و نمونه محصول به صورت هدیه داخل هر کمد، مخاطب را با کمپین درگیر کردیم. همچنین پروموترها، در محل ورود و خروج هر باشگاه، پاسخ‌گوی پرسش‌های مخاطبان در مورد محصول و ویژگی‌های آن بودند.

کمپین پرسیل، در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز، به مدت 1 ماه اجرا شد.

نمونه کارهای مشابه

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود