معرفی آژانس تبلیغاتی طرح ایده

آژانس تبلیغاتی طرح ایده

 

تا حالا با خودتان فکر کردید چرا همیشه تأثیر پیام‌های گرافیتی شهری، از هزاران بیلبورد تبلیغاتی بیشتر است؟ شاید چون طرح‌های گرافیتی‌ محصول مستقیم احساسات شهروندان و یا محصول اتاق فکر آژانس‌های تبلیغاتی!

اولی را مردم در دم خلق می‌کنند از آن‌چه که تجربه کرده‌اند، از خشم و غم گرفته تا شوق و خوشحالی و اما دومی در پستوهای دربسته ساخته می‌شود، جمع‌بندی کلی از ایده‌های کلیشه‌ای و حرف‌های تکراری. سال‌هاست که همین تبلیغات، با تعیین مرزهایی خشک و غیرمنعطف دیوار بلندی کشیده‌اند میان برندها و مشتریانشان. اما دنیای اجتماعی امروز در عصر دیجیتال با این سرعت بالای تغییرات، به ارتباطاتی واقعی، سریع و ملموس نیاز دارد. ارتباطاتی از جنس دوستی، نه فقط برای جلب مشتری، که برای خلق تجربه‌ای که هیچ وقت از یادشان نرود و آن‌ها را به مشتریان دائم برندها تبدیل کند. مشتریان دائمی برند و حتی بیشتر، سفیران و هواداران ایده، محصول و خدمات یک برند.

با درک چنین فضایی بود که سال ۱۳۸۸ تیم جوان و پرانرژی با مهارت‌های بازاریابی و طراحی، دور هم جمع شدند تا آژانسی تخصصی در زمینۀ BTL راه بیاندازند. آن‌ها آژانسی را تجسم می‌کردند که از مرزهای خشک و ثابت ارتباط بین مشتری و برند عبور می‌کند، به برندها و محصولاتشان جانی لطیف و شوخ و جذاب می‌بخشد و همراهشان به ارتباط و گپ‌وگفت مستقیم با مشتریان مشغول می‌شود. بنابراین، با تکیه بر استراتژی‌های نوین بازاریابی تعاملی، خدمات فروش، بازاریابی دیجیتال و تحقیقات بازار، به خلق موقعیت‌های نابی می‌پردازیم که برندها را در تعامل مستقیم و صمیمانه با مشتریانشان قرار دهد. در آژانس تبلیغاتی طرح ایده، قصۀ برندها و محصولاتشان را مثل طرح‌های گرافیتی با جسارت، سرعت، انرژی و احساس به مردم نمایش می‌دهیم.

راستی! گرافیتی واژه‌ای ایتالیاییست به معنی اثرگذاری سریع.

ماموریت ما


  • ماموریت طرح ایده خلق تجارب ناب از برند برای مخاطبین آنهاست، این تجارب می تواند بر بستر های متفاوتی نمود پیدا کند و در جهت انگیزش احساس و علاقه مخاطبین به برند می باشد.

 

چشم انداز ما


  • ما جنگجو، رویاپرداز و آماده مواجهه با آینده‌ایم.

بر این باوریم که صنعت BTL همچنان در حال رشد است  و هر ترکیب و نقش تازه افق جدیدی را در این صنعت ترسیم مینماید. رسالت ما گسترش پهنای صنعت BTL  میباشد و استوار ایستاده ایم تا در سال 1405 به عنوان رهبر و خالق هنر تبلیغات رو در رو در ایران و خاورمیانه شناخته شویم.

 

ارزش‌های ما

  • رازدار و قابل اطمينان
  • احترام
  • همسویی با مشتری
  • خلاقيت و نوآورى
  • تلاش در جهت بهبود مستمر

معرفی مدیران

هر پروژه شرایط و ویژگی‌های خاص خودش را دارد. انعطاف پذیری طرح ایده در کنار احساس مسئولیت به انجام تعهداتش، به ما کمک می‌کند تا بتوانیم در پروژه‌های مختلفی با آن‌ها همکاری کنیم.

ویشتاسب بیات

مدیر بازاریابی مشتریان، یونیلیور

تجربه همکاری با آژانس طرح ایده را در یک کلمه می‌توانم خلاصه کنم: رضایت‌بخش. چه چیزی بهتر از این؟

محمدرضا طالبی

مدیر برند، ویتانا

حمایت، همراهی و وقت شناسی این تیم، بیش از هر چیز دیگری به چشم می‌آید.

مریم ولی‌زاده

مدیر بازاریابی، لادن و پچ پچ

بیایید چیزی شگفت خلق کنیم!

* برای پر کردن فرم از اطلاعات واقعی استفاده نمایید تا بررسی صورت گیرد

* همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پیگیر سفارش خواهند بود